29558
18:09 27.102017

Акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти” провели тячівські рятувальники

Події 3115

З метою ознайомлення дітей із найнебезпечнішою, проте особливо важливою професією «рятувальника», а також задля привернення уваги громадськості до питань цивільного захисту та навчання населення основам безпечної життєдіяльності проводиться громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”.

viber_image10

Так, 27 жовтня тячівські рятувальники разом з представниками оздоровчого закладу “Берізка”, що в селі Вонігово провели такий профілактичний захід. Вогнеборці коротко ознайомили присутніх з історією пожежної справи та розповіли про специфіку своєї роботи та надзвичайні події, які їм доводиться ліквідовувати. Найцікавішою ж частиною зустрічі стали показові виступи, під час яких бійці продемонстрували пожежно-рятувальну техніку, спеціальне обладнання та одяг. Потім вогнеборці змоделювали умовне виникнення пожежі, де діти мали можливість за допомогою пожежного ствола загасити пожежу.  Також серед учасників акції були розповсюджені пам’ятки та листівки протипожежного характеру.

Дітлахам акція дуже сподобалася, а найголовніше те, що кожен з них усвідомив, що біду краще попередити, аніж ліквідувати. Сповнені вражень від побаченого, діти надовго запам’ятають цікавий та змістовний візит рятувальників, і відтепер сто разів подумають, чи варто пустувати з вогнем.

На завершення заходу колектив та вихованці навчального закладу щиро подякували за дуже цікаву, змістовну, корисну та повчальну акцію.

 

У ДСНС України у Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Як гарантовано потрапити на службу до обраної військової частини
18:34
До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло майже 6 млн грн туристичного збору за 2 місяці 2026 року
18:13
Кілометри заради фронту: Ужгород готується до напівмарафону
17:13
Закарпатці орють і сіють: скільки коштує весняний старт у полях
16:28
Рей Браун-молодший: від Елли Фіцджеральд до Ужгорода – історія, яка триває
16:23
СБУ затримала ще одного агента рф, який намагався зареєструвати декілька терміналів Starlink для рашистів
15:46
Закарпатські баскетболісти посіли сьоме місце у Центральноєвропейській юнацькій баскетбольній лізі
15:46
Стало відомо про загибель Героя із села Богдан на Рахівщині Павлючка Миколи
15:37
Закарпатська реформатська церква провела загальні збори з висвяченням священнослужителя
14:50
Новачок ФК «Ужгород» потрапив до збірної 22-го туру Другої ліги України
14:28
Всі новини