29107
19:49 15.102017

Поліція оприлюднила оперативні фото затримання керівника тячівського відділу

Події 2960
На Закарпатті викрито працівника Тячівського відділу на вимаганні неправомірної вигоди 
3 (1)
Закарпатське управління Депртаменту внутрішньої безпеки Нацполіції спільно зі спецпідрозділами СБУ та прокуратури викрили неправомірну діяльність співробітника Тячівського відділу поліції. За даним фактом розпочато кримінальне провадження, слідство триває.
Сьогодні, 15 жовтня, спільними зусиллями Закарпатського управління ДВБ Національної поліції України, СБУ та прокуратури затримано співробітника Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області при при отриманні неправомірної вигоди. За даним фактом розпочато кримінальне провадження відповідно до ч.3 ст.368 ККУ, тобто прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Керівник сектору реагування патрульної поліції підозрюється у тому, що він використав своє службове становище і вимагав та отримав кошти за сприяння у закритті кримінального провадження.
1 (1)
Начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, полковник Роман Стефанишин наголосив: “Після резонансних подій, які мали місце на Тячівщині, ГУНП спільно з Закарпатським управлінням ДВБ Національної поліції України негайно розпочали перевірку законності діяльності працівників Тячівського відділу. Розпочато службову перевірку. На даний момент викрито одного працівника Тячівського відділу поліції, перевіряється причетність інших співробітників даного підрозділу до неправомірної діяльності. Всіх тих правоохоронців, які використовують своє службове становище для особистих цілей, обов’язково буде викрито і притягнуто до відповідальності”, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
2
6

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне