27116
11:25 28.082017

В Угорщині виявлено великі партії заражених яєць

Події 2623

2051995З торгових мереж відкликають продукцію, поставлену споживачам.

За даними 75 вибіркових перевірок Національного управління з безпеки харчових продуктів (Nébih), в Угорщині у двох місцевих виробників сільськогосподарської продукції виявлені великі партії курячих яєць з вмістом отруйного інсектициду фіпронілу.

Як повідомляє Радіо Свобода, представник управління Лайош Богнар вже розпорядився відкликати продукцію, поставлену споживачам на ринки і в мережу роздрібної торгівлі.

Зазначається, що нелегальне використання фіпронілу тягне за собою кримінальну відповідальність виробників, які через неуважність або через необережність застосували цю отруйну речовину.

За словами Богнара, Національне управління з безпеки харчових продуктів наразі перевіряє на вміст фіпронілу продукти, виготовлені з використанням курячих яєць.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Закарпаття готується до Національного тижня безбар’єрності
20:57
«Герої Закарпаття» - в області започаткували конкурс пам’яті полеглих захисниківм
20:05
У Мукачеві відкрилася виставка до 75-річчя художника Олександра Андялоші
19:10
У понеділок в Ужгороді прощатимуться із солдатом Олександром Скляровим
18:45
В прес-центрі Закарпатської ОВА відбувся брифінг з нагоди оголошенняобласного конкурсу пошуково-дослідницьких робіт «Герої Закарпаття»
10:46
«Бліц» підготувала танцювальний перформанс «Вибір»
10:09
Митник із Закарпаття отримав два роки тюрми за сприяння незаконному ввезенню електротехніки на 14 млн гривень
09:01
На Закарпатті кипить торгівля розсадою. Огляд цін
16:10
Про безпечність ранніх овочів та фруктів на прилавках Закарпаття
15:49
Обмеження руху в Ужгороді у зв'язку із проведенням Krayna Uzhhorod Marathon
15:34
Всі новини