24170
15:25 22.062017

У Берегові жінка порізала ножем місцевого мешканця. ФОТО

Події 2539

За фактом поліція розпочала кримінальне провадження.

1498133173_pm11image004

Вчора, 21 червня, поліцейські отримали повідомлення про те, що на перехресті вулиць Тіноді – Бако Габора у місті Берегові місцевий мешканець отримав тяжкі тілесні ушкодження.

На місце події виїхали слідчі та група реагування патрульної поліції. Правоохоронці з’ясували, що на грунті особистих неприязних стосунків 35-річна жителька Берегова вдарила ножем у спину 28-літнього чоловіка. За попередньою інформацією, потерпілий перебував у стані алкогольного сп’яніння. Чоловік був госпіталізований до реанімаційного відділення районної лікарні.

Працівники поліції з’ясовують обставини інциденту. Жінку затримано. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років, повідомив відділ комунікації поліції Закарпатської області.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини