15884
09:33 12.012017

На трасі «Мукачево – Рогатин» погода «заблокувала» рух вантажівок

Події 3029

Різке погіршення погодних умов на Закарпатті призвело до ускладнення автомобільного руху на головних транспортних артеріях області.

IMG_1241

З самого ранку великовагові автомобілі не можуть проїхати серпантин біля с. Залужжя на межі Мукачівського та Іршавського районів, тому прийнято рішення про тимчасове припинення руху фур по трасі «Мукачево – Рогатин», починаючи з 9.00 четверга (12.01).

– По міжнародній трасі «Київ – Чоп», а також дорогах державного значення «Хуст – Долина» та «Ужгород – Самбір» автомобільний рух поки що здійснюється без обмежень, проїзд через чотири перевали на адміністративній межі Закарпаття вільний, – заявляє Геннадій Москаль. – Однак, у залежності від погодних умов, рух вантажівок може бути обмежений і на інших трасах, про що буде повідомлено окремо.

Найбільш інтенсивні снігопади на Закарпатті очікуються в ніч на п’ятницю. Зараз на розчистці снігу задіяні 167 одиниць автодорожної техніки, повідомила “Карпатському об’єктиву” прес-служба ОДА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
161 особа з інвалідністю скористалася послугами Закарпатської обласної служби зайнятості у січні 2026 року
17:06
Понад 8 тисяч адміністративних послуг надано платникам податків Закарпаття у січні
17:00
Як зареєструватись в Е-Запис і що таке пріоритетне обслуговування 
15:53
На Закарпатті 52 жінки подали заявки на навчання за «чоловічими» професіями у 2025 році
15:17
На двох перевізників Закарпаття склали акти за порушення з тахографами
13:02
В Ужгороді затримали п’яного водія
12:43
Ужгородські гандболістки перемогли та повернулися на друге місце
12:36
Інфляція буде помірною у 2026–2028 роках, а економіка поступово зростатиме – Інфляційний звіт
10:44
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко з робочим візитом відвідав Закарпаття
21:01
На Ужгородщині повідомили про підозру голові сільради та його спільнику у земельних махінаціях
16:21
Всі новини