15315
11:01 28.122016

На Ужгородщині автомобіль збив жінку на «зебрі»

Події 2349

Співробітники Ужгородського відділення поліції встановлюють обставини ДТП в селі Нижнє Солотвино, внаслідок якого постраждала жінка

pm924image002

Вчора, 27 грудня, на службу «102» поступило повідомлення про наїзд на людину на пішохідному переході біля автобусної зупинк в селі Нижнє Солотвино. Слідчо-оперативна група на місці події з’ясувала, що на автодорозі «Київ-Чоп» «Fiat Doblo» наїхав на 46-річну місцеву мешканку.

Водій, мешканець села Зняцево Мукачівського району, пояснив поліції, що не впорався з керуванням: не зміг загальмувати вчасно, і, щоб не в’їхати в автомобіль, який пропускав пішохода на переході, здійснив маневр, внаслідок якого постраждала жінка.

Потерпілу доставлено до нейротравмпункту лікарні в Ужгороді з численними травмами. Автомобіль поміщено на спецмайданчик відділення поліції. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил дорожнього руху. Слідство триває, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Бюджет Закарпаття: стійкість сьогодення і рішення на завтра
09:03
У Перечинському дитсадку «Теремок» панує чарівна різдвяно-новорічна атмосфера
08:40
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
Всі новини
Головне