На Закарпатті затримали іноземку, яка вербувала українок для сексуальної експлуатації за кордоном
Оперативники Управління міграційної поліції спільно зі слідчими Головного управління Нацполіції в Закарпатській області завадили 56-річній громадянці Словаччини вивезти в сексуальне рабство двох завербованих українок.

Правоохоронці затримали зловмисницю в одному з пунктів пропуску на Ужгородщині, коли вона супроводжувала двох завербованих закарпаток, віком 23 та 41 рік.
В ході досудового розслідування оперативники встановили, що іноземка через знайомих та мережу інтернет підшукувала громадянок України та, користуючись уразливим станом жінок, пропонувала їм високооплачувану роботу за кордоном. За легендою, жінки мали здійснювати діяльність у сфері надання масажних послуг в одному з населених пунктів Словацької Республіки. Після вербування фігурантка домовлялася з ними про зустріч, зустрічала на території Закарпатської області та перевозила їх за кордон, де на них чекала сексуальна експлуатація.

За оперативною інформацією, за такою схемою зловмисниця перевезла до Словаччини щонайменше п’ятьох жінок. Поліцейські звертатимуться до словацьких колег для повернення постраждалих до України, а також проведення необхідних слідчих дій.

Затриману, відповідно до статті 208 КПК України, помістили до ізолятора тимчасового тримання. Слідчі Головного управління Нацполіції в Закарпатській області повідомили їй про підозру за ч. 1, 2 ст. 149 Кримінального кодексу України — торгівля людьми. Досудове розслідування у справі триває.

Заходи з викриття здійснювалися у співпраці з оперативниками Чопського прикордонного загону, за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися