152634
08:49 14.042026

На Ужгородщині горіло сміттєзвалищі

Події 715

Майже добу вогнеборці боролися з пожежею на сміттєзвалищі у місті Чоп Ужгородського району. Складність гасіння полягала у глибокому заляганні осередків тління, через що вогонь постійно поширювався.

До ліквідації пожежі на площі близько 1000 кв. м залучалися пожежно-рятувальні підрозділи міст Чоп та Ужгород, села Велика Добронь, а також пожежний поїзд залізниці.

Наразі пожежу ліквідовано, однак на місці події продовжує працювати екскаватор, який розгрібає шари сміття. Також для запобігання повторному загоранню на місці події забезпечено чергування підрозділу ДСНС.

Причина пожежі встановлюється.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Вогнеборці Мукачівщини не допустили поширення вогню на будинок у Березинці
17:50
Лісопродукція зникала після офіційної рубки: на Закарпатті повідомлено про підозру майстру лісозаготівель
17:34
Під звуки останнього дзвоника: в ужгородських школах завершився навчальний рік
17:21
Мукачево приймало чемпіонат України з шахів серед дітей до 8 років
17:10
На Закарпатті обговорили новий етап реформи харчування
12:40
На Тячівщині встановлюють обставини травмування малолітньої внаслідок наїзду електросамоката
12:26
«Музика, що єднає»: концерт до 80-річчя музичного коледжу від «Віртуозів Закарпаття»
12:13
Ужгородські дзюдоїсти привезли зі Словаччини 17 нагород
12:01
Поліція Закарпаття нагадує: в області продовжує працювати Центр з розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин
11:47
На Рахівщині шукали туриста
11:36
Всі новини