152267
15:23 31.032026

У селі Монастирець вогнеборці запобігли знищенню надвірної споруди

Події 88

31 березня о 02:52 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в надвірній споруді на вулиці Молодіжній у селі Монастирець Хустського району.

На місце події прибули два відділення вогнеборців 14-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Хуст. Бійці ДСНС уже о 03:21 загоряння  локалізували, а о 03:26 — повністю ліквідували.

Внаслідок дії вогню знищено покрівлю споруди на площі 4 кв. м. Рятувальники запобігли поширенню полум’я на розташовані поруч житловий будинок та сарай.

Причина пожежі та розмір завданих збитків встановлюються фахівцями.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Закарпаття як точка діалогу: освіта, меншини і відносини з Угорщиною
16:38
Поліція Закарпаття завершила розслідування ДТП, в якій загинуло подружжя та травмувалася їх 3-річна донечка – справу скеровано до суду
16:24
Перечині відбулися всеукраїнські змагання з індорхокею
16:20
«Великий день, світлий день»: тематична виставка у краєзнавчому музеї
16:15
У Тячеві в останню дорогу провели Героя Ярослава Шомка
16:05
«Швидке закриття справи» за гроші: за корупційну схему на Закарпатті судитимуть держвиконавця
15:45
У селі Монастирець вогнеборці запобігли знищенню надвірної споруди
15:23
СБУ викрила чергового проросійського агітатора, який публічно вихваляв рашистів та закликав до від’єднання Закарпаття від України
15:02
У Перечинській лікарні відкрили сучасне реабілітаційне відділення
15:00
Закарпатського військового нагородили однією з найвищих відзнак ЗСУ
13:29
Всі новини