152020
14:43 22.032026

На маршруті Петрос–Говерла помітили сліди ведмедя

Події 311

На маршруті Петрос–Говерла в Карпатах помітили свіжі сліди ведмедя. Про це повідомили місцеві ЗМІ.

Сліди хижака виявили на червоному маршруті між полониною Головчеська та перемичкою «Петрос–Говерла». Йдеться про свіжі сліди тварини на популярному гірському напрямку.

Інформацію про це поширили місцеві ЗМІ. Інших подробиць щодо появи ведмедя на цій ділянці маршруту наразі не повідомляють.

Маршрут Петрос–Говерла проходить через відкриті гірські ділянки та добре відомий туристам, які вирушають на Чорногірський хребет. Відтинок між полониною Головчеська та перемичкою є частиною цього напрямку.

Поява слідів дикого звіра на високогірному маршруті є важливою інформацією для тих, хто планує похід найближчим часом. Туристам варто зважати на ситуацію на маршруті та бути уважними під час підйому.

Навесні ведмеді поступово виходять із зимової сплячки. Після тривалого періоду малорухомості тварини починають активно пересуватися в пошуках їжі та води, щоб відновити сили.

Час виходу ведмедів зі сплячки залежить від погоди, температури повітря, висоти місцевості та наявності кормової бази. У гірських районах цей процес може тривати довше, особливо після холодної та сніжної зими.

У перші тижні після пробудження ведмеді можуть з’являтися на різних ділянках гірських маршрутів, де шукають доступну їжу. Саме тому в цей період туристам радять бути особливо обережними під час мандрівок у високогір’ї.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах