15199
09:52 26.122016

Біля Ужгорода в ДТП постраждали п’ятеро людей

Події 3592

Співробітники Ужгородського відділення поліції з’ясовують обставини автопригоди, внаслідок якої постраждали п’ятеро осіб, двоє з яких отримали серйозні травми

pm421image004

Вчора, 25 грудня, ввечері на службу «102» надійшло повідомлення про ДТП на об’їздній дорозі біля обласного центру Закарпаття. Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що неподалік від КПП «Ужгород» трапилася дорожньо-транспортна пригода за участі «Ford Transit Connect» та «Nissan Note». За попередньою інформацією, водій «Nissan» не впорався з керуванням та виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з «Ford».

Пасажирку «Ford» доставлено з Ужгородську центральну міську клінічну лікарню з численними травмами, водій «Nissan» перебуває в реанімаційному відділенні того ж медичного закладу. Крім цього, після надання допомоги відпущені пасажир «Nissan», водій та пасажир «Ford».

Поліція з’ясовує причини та обставини цієї автопригоди. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху. Водії, за попередніми даними, були тверезими. Слідство триває, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне