15188
11:01 25.122016

Після конфлікту з дівчиною закарпатець вирішив її пограбувати

Події 3081

1445100491_8mrdzz1tСпівробітники Ужгородського відділення поліції розпочали кримінальне провадження за фактом незаконного заволодіння грошима в селі Великі Лази

До правоохоронців звернулася 32-річна жінка та повідомила, що під час конфлікту з її хлопцем в готелі села Великі Лази Ужгородського району той відібрав у неї гроші. У ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники Ужгородського відділення поліції встановили, що кошти у постраждалої відібрав раніше судимий 24-річний ужгородець.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж. Відкрите викрадення чужого майна карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до чотирьох років, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини