139572
13:24 3.032026

У Мукачеві судитимуть шахрая, який під приводом організації лікування за кордоном виманив у пенсіонерів 1,2 млн грн

Події 820

Мукачівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо 46-річного місцевого мешканця, який ошукав подружжя пенсіонерів майже на 1,2 мільйона гривень.

За даними слідства, обвинувачений переконав літню пару, що нібито може допомогти з лікуванням 78-річного чоловіка за кордоном. Родина роками збирала кошти, сподіваючись урятувати йому зір. Частину грошей батькам передав син, який проходить службу у Збройних Силах України.

Підтримуючи постійний контакт із жінкою, зловмисник протягом тривалого часу надсилав їй різні посилання в месенджері, запевняючи, що допомагає з організацією лікування. Зокрема, обвинувачений представився працівником банку та вів переписку з потерпілою в месенджері, надсилаючи їй фішингові посилання. Після переходу за ними з банківського рахунку жінки зникали кошти. Загалом із вересня 2023 року по січень 2025 року родина втратила майже 1,2 млн грн.

Наразі він утримується під вартою.Досудове розслідування здійснювали слідчі Мукачівського районного управління поліції за процесуального керівництва прокурорів Мукачівської окружної прокуратури.

Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах