151525
12:12 3.032026

Поліція Берегівщини затримала водія, який в стані спʼяніння вчинив ДТП із тяжкими наслідками

Події 128

Співробітники Берегівського районного відділу поліції затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання 26-річного водія, який спричинив аварію з потерпілими. У результаті – одна з його пасажирок потрапила у реанімацію, інша з незначними ушкодженнями відпущена на амбулаторне лікування

2 березня близько 4-ї ранку до поліції надійшло повідомлення про аварію з потерпілими в селі Сільце Берегівського району. 

На місце події прибула слідчо-оперативна група поліції, співробітники якої провели першочергові слідчі дії.

Так правоохоронці встановили, що 26-річний мешканець села Заріччя, керуючи автомобілем «Volkswagen Golf», не впорався з керуванням та вʼїхав у металевий відбійник на мосту. 

На момент аварії в салоні авто окрім водія перебували дві жінки. Внаслідок зіткнення одна з пасажирок отримала тяжкі травми та була госпіталізована до реанімаційного відділення лікарні. Іншій пасажирці медики надали необхідну допомогу на місці, після чого її відпустили на амбулаторне лікування.

Поліцейські тим часом освідували водія — у нього зафіксували 0,86 проміле алкоголю в крові.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що заподіяли потерпілій тяжке тілесне ушкодження, слідчі Берегівського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. Фігуранта наразі затримано в порядку статті 208 КПК України.

За скоєне йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Мукачеві судитимуть шахрая, який під приводом організації лікування за кордоном виманив у пенсіонерів 1,2 млн грн
13:24
Спалахнув автомобіль: закарпатські вогнеборці врятували немовля та свійських тварин з вогню
12:49
Виставка творчості Йосипа Гарані в Угорському домі ім. Мігая Мункачі
12:41
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи»
12:36
Протидія незаконному переправленню осіб через кордон: в прокуратурі Закарпаття провели засідання робочої групи
12:26
У квітні в Мукачеві відбудеться ІІІ щорічний мікс-турнір з волейболу пам’яті Лариси Колнишевої
12:07
Іванна Мороз пластик перетворює на унікальні речі
12:00
155-річчя від дня народження Лесі Українки відзначили в Будапешті
11:41
Стартував 112-ий чемпіонат Закарпаття з футболу
10:40
На Ужгородщині вогнеборці ліквідували пожежу у прибудові до житлового будинку
10:16
Всі новини