На Закарпатті блокували черговий трансфер для ухилянтів, який налагодив сімейний «підряд»
Служба безпеки спільно з Національною поліцією, ДБР та Держприкордонслужбою України ліквідували черговий незаконний трансфер ухилянтів до ЄС в обхід офіційних пунктів пропуску.

У результаті комплексних заходів затримані 5 мешканців Івано-Франківської області, які «заробляли» на переправленні ухилянтів за кордон.
За наявними даними, нелегальний «бізнес» налагодили майстер лісу одного з держлісництв і його співмешканка. Вони ж залучили до протиправної діяльності своїх знайомих.
Один із організаторів сімейного «підряду» тривалий час працює за кордоном і «допомагав» своїй матері дистанційно.
За 8 тисяч доларів США з особи ділки поселяли клієнтів у курортній частині Прикарпаття, детально інструктували їх та під виглядом туристів доставляли ухилянтів до Рахівського району Закарпатської області.
Звідтам потенційні утікачі мали самотужки «непомітно» перейти кордон поза офіційними пунктами пропуску.
СБУ затримала зловмисників під час супроводу ними чергових клієнтів поблизу села Лазещина Рахівського району.
За матеріалами СБУ п’ятьом фігурантам повідомлено про підозри відповідно до вчинених ними злочину за ч. 3 ст.332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон) Кримінального кодексу України.
Їм загрожує до 9 років тюрми.
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Закарпатській області спільно з Рахівським районним відділом поліції ГУ НП в Закарпатській області, 6 слідчим відділом (з дислокацією у м. Ужгороді) ТУ Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, та 27 прикордонним загоном імені героїв Карпатської Січі за процесуального керівництва Тячівської окружної та Закарпатської обласної прокуратур.
Про це повідомляє пресслужба СБУ в Закарпатській області.
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися