12:40 2.022026
В Ужгороді через зупинку серця водій зіткнувся з двома автівками і вʼїхав у аптеку
Події
814
Вчора близько 18 години в Ужгороді сталася смертельна аварія за участі кількох автомобілів. Літньому водієві раптово стало зле під час руху.

Некероване авто Seat спершу збило дорожній знак, після чого зіткнулося з автомобілями Volkswagen та Lexus, а згодом в’їхало у приміщення аптеки на вулиці Другетів.
На місце події прибули медики, однак врятувати чоловіка не вдалося — лікарі констатували смерть. За попередніми даними, причиною стала раптова зупинка серця.
Підписуйся на наш телеграм канал!
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
ПідписатисяНовини
Заробітна плата у Закарпатській області
17:57
Учениця Мукачівської ЗОШ І–ІІІ ступенів №7 стала призеркою другого Всеукраїнського чемпіонату з фінансової грамотності
17:48
Закарпатців попереджають про заморозки
17:17
Потужний генератор - для дитячої лікарні в Мукачеві
16:51
Відбулося засідання виконкому Берегівської міськради
16:37
Оскар Шестак: між прикордонними регіонами налагоджена хороша співпраця
16:21
В Ужгороді затримали солдата у СЗЧ, який намагався підкупити посадовця ВСП, щоб повторно втекти зі служби
16:06
Відбувся повторний моніторинговий візит до місця компактного проживання ромської спільноти в с. Концово
15:50
Вечір пам’яті Михайла Тиводара в ужгородському скансені
15:38
Закарпаття ділиться досвідом у сфері захисту дітей із Полтавською областю
15:18
Всі новини
Головне
Публікації
В Ужгороді відкрили виставку Едіт Нігріні: мистецтво, що говорить мовою світла
19:34
Українці здобули 19 медалей на XIV зимових Паралімпійських іграх
11:29
Чому закарпатці відмовляються плати аліменти і як за це карають
16:48
І етап української Суперліги ужгородські гандболістки завершили другими
16:11
На Закарпатті вшанували героїв революції 1848-1849 років
15:34
Всі Публікації
Фото
Відео