149422
09:41 9.122025

На кордоні з Угорщиною затримали іноземця, який ішов до України залізничними коліями

Події 578

Прикордонники Чопського загону затримали у вантажному залізничному пункті пропуску «Саловка» чоловіка, який прямував у напрямку України. Невідомий йшов у темряві колією. Він не мав при собі жодних документів та майже не мав речей.

Чоловік назвався громадянином Угорщини. Під час опитування він розповів, що працює зварювальником і приїхав до прикордонного угорського села Еперешке з метою працевлаштування. Пересуваючись селом, іноземець втратив орієнтування і пішов вздовж колії, аж доки його не зупинив прикордонний наряд.

Правопорушника затримали в адміністративному порядку з метою встановлення особи і складання адміністративно-процесуальних документів. Його буде притягнуто до відповідальності за незаконний перетин кордону, у відповідності до ч.1 ст.204-1 КУпАП.

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Платники Закарпаття за 2025 рік сплатили понад 14 млрд грн ЄСВ
17:16
Ярослав Сивохоп: На шляху до інклюзивної міжкультурної освітньої системи в транскордонному регіоні
16:11
56-річний закарпатець застрелив 58-річного родича із вкраденогопістолета
15:34
Колядує колядницька група будинку культури с. Костилівка Рахівської міської ради
15:15
На війні з росією поліг військовий із Приборжавського на Хустщині Олександр Петах
15:02
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині
14:50
Керував у стані сп’яніння та невиконував рішення суду: в Ужгороді притягнули до відповідальності водія
14:31
Владика Ніл про допомогу військовим від Мукачівської греко-католицької єпархії
14:22
Рахівські гірські рятувальники допомогли сноубордисту, який потрапив до снігової пастки
14:11
«Щедрий вечір, добрий вечір»: Хор Ужгородського греко-католицького кафедрального собору
13:50
Всі новини