На Закарпатті закинули контрабандні сигарети у потяг «Чоп – Захонь»
У залізничному пункті пропуску «Чоп (Дружба) » прикордонники Чопського загону виявили партію безакцизних сигарет, які зловмисники намагалися переправити пасажирським потягом до Угорщини.

Співробітники оперативно-розшукового підрозділу загону попередньо проінформували прикордонний наряд про можливу спробу довантаження в оформлений транспортних засіб підакцизних товарів. У ході реалізації наданої інформації, військовослужбовці зупинили на вантажному напрямку пункту пропуску потяг сполученням «Чоп – Захонь», який після проходження усіх видів контролю прямував зі станції Чоп на виїзд з України.
Під час його перевірки правоохоронці виявили у двох пасажирок 1120 пачок тютюнових виробів без марки акцизного податку України. Їх закинули у потяг через вікно під час технологічного уповільнення швидкості руху на шляху прямування до кордону.

За результатами огляду, на адресу Територіального управління БЕБ в Закарпатській області направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 204 ККУ «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів». Сума оцінки вилучених сигарет наразі встановлюється.
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися