У Британії пограбували вантажівку із закарпатським вином Chateau Chizay
У Великій Британії невідомі зловмисники пограбували вантажівку, яка перевозила партію українського вина. Інцидент стався на парковці під час транспортування вантажу з порту Дувр до Лондона, повідомляє Harpers.


За інформацією, злодії викрали 12 піддонів вина, серед яких — п’ять піддонів ігристих вин від українських виробників Kolonist, Grande Vallee та Chateau Chizay.
Бренд-амбасадорка Ukrainian Wine Company UK Сера Карамшук зазначила, що нападники діяли цілеспрямовано:
«Вони точно перевіряли, що беруть. Знали, що роблять, і що мають на це час».
Попри наявність записів із камер спостереження, лондонська поліція відмовилася розслідувати інцидент, пояснивши це нестачею доказів. Правоохоронці навіть не відвідали місце злочину.
У компанії заявили, що втрати для них суттєві, адже більшість продукції надходить від малих сімейних виноробень.
«Нашу вантажівку пограбували в Лондоні, і майже половину українських вин вкрали. Для нас це величезна втрата, бо ми возимо ручну працю малих виробників», — повідомили в Ukrainian Wine Company UK.
Генеральна директорка компанії Світлана Цибак зізналася, що шокована подією:
«Я працюю в цій галузі з 2008 року і вперше стикаюся з чимось подібним. І де? У Великій Британії. Найбільше розчарування — це не гроші, а втрачені зусилля наших виробників».
За оцінками винної експертки Анни Євгенії Янченко, викрадено понад три тисячі пляшок українського вина.
«Кажуть, у Великій Британії такі крадіжки — константа, яка нікого не бентежить. Тепер злодіям доведеться розбиратися у винах з Одещини та Закарпаття», — іронізує експертка.
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися