147934
13:31 7.102025

На Мукачівщині судитимуть неповнолітнього, який у стані сп’яніння смертельно травмував пішохода

Події 716

На Мукачівщині слідчі завершили розслідування аварії, у якій неповнолітній, перебуваючи у стані сп’яніння, на мотоциклі смертельно травмував пішохода. Справу передано до суду.

Слідчі Відділу поліції №1 Мукачівського районного управління поліції завершили досудове розслідування у справі щодо дорожньо-транспортної пригоди, що сталася у селі Щасливе Мукачівського району, внаслідок якої загинув 19-річний пішохід. Матеріали кримінального провадження разом із обвинувальним актом стосовно 17-річного місцевого жителя скеровано до суду.

Автопригода трапилася вночі 9 березня. Тоді неповнолітній мешканець села Щасливе, керуючи незареєстрованим мотоциклом у стані алкогольного сп’яніння, на вулиці Центральна здійснив наїзд на пішохода та залишив місце події. Від отриманих травм потерпілий загинув.

Поліцейські оперативно встановили особу водія та розшукали його разом із транспортним засобом. Хлопця затримали у порядку статті 208 КПК України.

Дії фігуранта кваліфікували за ч. 3 ст. 286-1 та ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, вчинене особою в стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого та залишення в небезпеці.

За скоєне обвинуваченому загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне