147462
12:40 19.092025

В Ужгороді жінка покусала знайому, а чоловік поламав приятелю ніс

Події 2971

Вирішувати конфлікти силою – не вихід, але до фізичної сили вдається чимало краян. Особливо після кількох випитих чарчин, коли зайвий адреналін заважає адекватно сприймати ситуацію. Добре ще коли наслідки таких сутичок не смертельні.

Про деякі з таких випадків, які трапилися нещодавно в Ужгороді – у матеріалі «Карпатського об’єктива».

Уявила себе собакою?

Днями Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області розглянув у спрощеному порядку справу про нанесення легких тілесних ушкоджень жінці у одному з громадських закладів міста.

Як зазначено у Єдиному державному реєстрі судових рішень, уродженка Житомирщини «21 червня 2025 року, приблизно о 06 год. 00 хв., перебуваючи у караоке-барі» напала на подругу. Вона «діючи з прямим умислом, тобто усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, перебуваючи у стані алкогольного сп`яніння, передбачаючи суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, з метою нанесення тілесних ушкоджень, під час конфлікту, що виник раптово» вкусила ужгородку «за кисть правої руки, у результаті чого спричинила тілесні ушкодження у вигляді синця».

Свою провину жінка визнала і уклала із прокурором угоду про розгляд справи у спрощеному провадженні. Її жертва проти такого розвитку подій не заперечувала.

Тож суд визнав любительку кусати інших винною у вчиненні кримінального правопорушення (проступку), передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України та призначив їй покарання у вигляді штрафу у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 гривень.

Побив товариша

Непрацюючий уродженець селаКонцово раніше проблем із законом не мав… аж поки не побив знайомого.

8 травня приблизно о 20 годині він, як йдеться у матеріалах справи, «на ґрунті раптово виниклих неприязних стосунків, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння» затіяв конфлікт із ужгородцем. Тож «діючи з прямим умислом, на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних стосунків з метою спричинення тілесних ушкоджень, затиснувши свої руки в кулаки, з достатньою силою завдав йому два удари правою рукою в область обличчя».

Своїми діями модник спричинив товаришеві «тілесні ушкодження у вигляді забою очного яблука та тканин очної ямки лівого ока, відриву верхнього та нижнього повіка у внутрішньому куті лівого ока, перелом кісток носа, без зміщення кісткових фрагментів». Такі травми кваліфікуються як легкі тілесні ушкодження, які потягли за собою розлад здоров’я тривалістю понад 6 днів, але не більше як 21 день.

За свої дії чоловікові довелося постати перед судом. Свою провину він визнав і уклав із прокурором угоду про розгляд провадження у спрощеному порядку. Скривджений хлопчина написав заяву, що погоджується на таке проведення судового розгляду.

Тож суд визнав закарпатця винним за ч.2 ст.125 КК України та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Марина АЛДОН

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах