147453
10:26 19.092025

На Тячівщині взято під варту чоловіка, підозрюваного у вбивстві власного сина

Події 1307

За доводами керівника Тячівської окружної прокуратури слідчим суддею Тячівського районного суду взято під варту 63-річного мешканця смт. Усть-Чорна, якого підозрюють в умисному вбивстві сина.

За даними слідства, між чоловіками виник побутовий спір. Під час конфлікту, підозрюваний, що перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння, схопив кухонний ніж і наніс сину серію ударів. Згідно висновку експерта їх було не менше 9. Від отриманих поранень 40-річний потерпілий загинув на місці.

Правоохоронці того ж дня затримали чоловіка в порядку ст. 208 КПК України та повідомили про підозру. Йому інкриміновано умисне вбивство (ч. 1 ст. 115 КК України). Наразі він безальтернативно утримується під вартою у Закарпатській УВП №9.

Триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють СВ Тячівського РВП ГУНП в Закарпатській області за процесуального керівництва Тячівської окружної прокуратури.

Про це повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Лісову пожежу неподалік Воловця – локалізували
13:07
Понад 2,6 млн грн шкоди довкіллю: суд зобов’язав нацпарк на Закарпатті відшкодувати збитки за незаконну вирубку лісу
12:51
Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно жительці Рокосова
12:28
Міжнародна науково-практична конференція до 90-річчя від дня народження Миколи Мушинки
12:05
Завтра, 8 травня, в Ужгороді прощатимуться із захисником Павлом Ференсом
11:46
На Закарпатті викрили схему поборів за працевлаштування до державної установи: підозру отримав посадовець Держекоінспекції
11:22
Юний берегівчанин повернувся з Чемпіонату світу з хортингу із золотою та срібною медалями
11:06
IV Міжнародний конгрес координаційної платформи «ВзаємоДія»
10:50
Боротьба з лісовою пожежею на Мукачівщині триває
10:35
На Закарпатті забезпечено відшкодування до бюджету понад 9,4 млн грн податків, несплачених забудовником житлового комплексу
10:18
Всі новини