147167
15:16 9.092025

На Рахівщині лікарку підозрюють у схемі з ухилення від мобілізації

Події 1328

Співробітники Рахівського районного відділу поліції викрили незаконну схему ухилення військовозобов’язаних чоловіків від мобілізації.

Як встановили правоохоронці, до злочину причетна 37-річна сімейна лікарка однієї з місцевих амбулаторій. Фігурантка обіцяла чоловікам за 8 000 доларів сприяти у фіктивному стаціонарному лікуванні та виготовленні фальшивих довідок із «діагнозами». У подальшому ці документи мали стати підставою для оформлення інвалідності та отримання відстрочки від мобілізації.

Для реалізації злочинного умислу жінка планувала залучити інших співробітників медустанови.

Правоохоронці викрили зловмисницю під час зустрічі із «пацієнтом» в одному з місцевих готелів. Жінка саме отримала обумовлену суму грошей.

За процесуального керівництва Тячівської окружної прокуратури слідчі Рахівського райвідділу поліції повідомили їй про підозру за ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України, тобто одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави, пропозиція здійснити вплив за надання такої вигоди.

Раніше посадовицю було притягнуто до відповідальності за сприяння у незаконному перетині чоловіками держкордону.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції в Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне