146848
15:28 27.082025

На Закарпатті затримали групу юнаків, які намагалися нелегально перейти кордон зі Словаччиною

Події 1263

Прикордонники відділення «Паладь Комарівці» Чопського загону зупинили п’ятьох мешканців Мукачівського району віком від 18 до 23 років, які намагалися незаконно перетнути українсько-словацький кордон.

Під час патрулювання прикордонний наряд помітив групу невідомих, що рухалися в напрямку державного рубежу. На вимогу зупинитися вони відреагували, а під час перевірки документів пояснили, що працюють на будівництві в Закарпатті та прямують на один з об’єктів у прикордонні. Однак підтвердити своє працевлаштування не змогли.

Згодом юнаки зізналися, що планували перетнути кордон поза пунктами пропуску, аби виїхати до Словаччини на роботу.

Порушників доставили у прикордонний підрозділ для встановлення обставин. Після завершення перевірки їх притягнуть до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину державного кордону України.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне