146408
13:00 12.082025

На Тячівщині «швидка» збила пішохода — чоловік загинув

Події 728

Слідчі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області відкрили кримінальне провадження за фактом смертельної аварії за участі карети швидкої медичної допомоги. У справі буде призначено експертні дослідження.

12 серпня вночі до поліції надійшло повідомлення про смертельну дорожньо-транспортну пригоду за участі автомобіля екстреної медичної допомоги у селищі Солотвино, що на Тячівщині. За викликом одразу виїхала слідчо-оперативна група районного відділу поліції, а також слідчі Головного управління Нацполіції в Закарпатській області.

Правоохоронці встановили попередні обставини аварії. Наразі відомо, що водій «швидкої» — 53-річний мешканець села Нижня Апша — під час виїзду на виклик допустив наїзд на пішохода, який перетинав проїзну частину дороги та в момент зіткнення перебував посередині проїжджої частини. 68-річний житель міста Луцьк від отриманих травм загинув на місці.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. У справі буде призначено експертні дослідження, за висновками яких у подальшому поліцейські встановлять усі об’єктивні обставини аварії та приймуть процесуальні рішення. Слідство триває.

Про це інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне