146321
08:30 9.082025

На Закарпатті викрили прикордонника на схемі «легалізації» військовозобов’язаних, які виїхали за кордон через «Шлях»

Події 565

Служба безпеки України спільно з Державним бюро розслідувань затримали інспектора одного з прикордонних загонів на Закарпатті, який за гроші оформлював фіктивне повернення в Україну чоловіків призовного віку, які раніше виїхали за кордон за системою «Шлях».

За $1 200 прикордонник вносив до електронних баз неправдиві дані про нібито перетин кордону місцевими мешканцями — без їхньої фактичної присутності. Правоохоронці задокументували кілька епізодів таких «послуг».

Зловмисника затримали «на гарячому» під час оформлення фіктивного повернення чергового клієнта, який насправді перебував за кордоном.

Фігуранту оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції,  обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Комплексні заходи з викриття протиправної діяльності проводили оперативники СБУ в Закарпатській області спільно з 6 слідчим відділом (з дислокацією в м.Ужгород) ТУ ДБР у м. Львів, офіцерами відділу внутрішньої та власної безпеки по 27 прикордонному загону імені героїв Карпатської Січі за процесуального керівництва Закарпатської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.

Про це інформує пресслужба СБУ в Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах