146313
14:48 8.082025

Закарпатські митники виявили понад 60 порушень строків тимчасового ввезення транспортних засобів

Події 593

За сім місяців 2025 року управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці зафіксувало 63 випадки порушення строків тимчасового ввезення транспортних засобів на митну територію України більше ніж на 30 днів. Загальна сума штрафів за ці порушення склала 16,8 млн грн.

Особлива увага приділяється контролю за транспортом комерційного призначення, зокрема автобусами. Від початку року виявлено вже 4 випадки недотримання строків тимчасового ввезення таких транспортних засобів.

За підтвердженими фактами порушень митники застосовують адміністративні заходи відповідальності. Санкції передбачають штраф у розмірі від 8 до 12 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або навіть конфіскацію транспортних засобів.

Митники нагадують, що своєчасне оформлення документів та дотримання митних правил — запорука уникнення серйозних фінансових та правових наслідків.

Принагідно нагадуємо перевізникам, що у разі неможливості доставити товари до митниць призначення або у визначені строки вивезти транспортні засоби, слід інформувати митний орган. Детальніше про дії перевізника у таких випадках тут.

А громадян, які тимчасово ввезли транспортні засоби особистого користування та передали їх військовим, просимо ознайомитися з нашою попередньою публікацію: тут.

Про це повідомляє пресслужба Закарпатської митниці

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах