145860
13:07 22.072025

На Закарпатті ДБР повідомило про підозру посадовцю лісгоспу, дії якого завдали державі збитків на майже 56 млн грн

Події 832

Працівники ДБР спільно з УСР Нацполіції повідомили про підозру лісничому Лазещинського лісництва у Закарпатської області. Через його службову недбалість незаконно вирубали майже 3,5 тисячі дерев різних порід на майже 56 мільйонів гривень.

За даними слідства, посадовець не вжив жодних заходів щодо виявлення та припинення незаконної рубки дерев у ввірених йому лісових масивах. Хоча він достеменно знав про нелегальні вирубки, проте не доповідав про це керівництву, відповідно не проводив службових перевірок та не складав актів про порушення, а також не проінформував правоохоронні органи.

Внаслідок бездіяльності лісничого, зловмисники зрубали понад 3 380 дерев на території двох обходів Лазещинського лісництва. Загальна сума збитків, завданих державі, становить понад 55,8 мільйонів гривень.

Посадовцю повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Наразі фігурант звільнений із займаної посади.

До суду подано клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

У разі доведення вини йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Досудове розслідування триває. Встановлюються інші особи, причетні до протиправної діяльності.

Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована екологічна прокуратура Закарпатської обласної прокуратури.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Берегові встановили тримовні таблички Закарпатського угорського університету ім. Ференца Ракоці ІІ
08:45
У день місцевого самоврядування депутати Закарпатської обласної ради прийняли низку рішень
08:30
Замах на умисне вбивство у Виноградові: поліція затримала нападника з ножем
17:26
У центрі Ужгорода сталася пожежа: загинула жінка
16:52
У Хустській громаді оголосили онлайн-конкурс різдвяного мистецтва «Різдвяна мелодія незламності – 2025»
16:36
У Виноградові вручено державні нагороди (посмертно) сім’ям загиблих Захисників
16:14
У Будапешті відкрили благодійну виставку закарпатських митців
15:55
У «Тато.хаб.Ужгород» провели лекцію для дорослих про казки
15:31
Берегівська міська рада підписала Меморандум про співпрацю з громадою-форпостом у Запоріжжі
15:05
На Закарпатті затримали 25-річного чоловіка, який майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька
14:50
Всі новини