145842
09:23 22.072025

На Берегівщині знешкодили канал збуту метамфетаміну: вилучено партію наркотовару

Події 760

Поліцейські Берегівського районного відділу поліції затримали мешканця села Балажер, який налагодив канал збуту психотропів. У нього вилучили наркотики, гроші, телефони та автомобіль.

У ході проведення оперативних заходів співробітники сектору кримінальної поліції Берегівського райвідділу поліції встановили, що житель села Балажер налагодив збут наркотиків на території регіону.

Поліцейські задокументували кілька фактів продажу зловмисником метамфетаміну, після чого за місцем проживання фігуранта було проведено санкціоновані судом обшуки. У їх результаті з незаконного обігу вдалося вилучити 30 грамів метамфетаміну, що за цінами «чорного ринку» коштує орієнтовно 100 тисяч гривень. Також вилучено поліетиленові зіп-пакети, які фігурант використовував для фасування наркотичної речовини, готівку у національній та іноземній валюті на загальну суму близько 300 тисяч гривень, 10 мобільних телефонів та автомобіль «Hyundai Tucson».

Слідчі затримали зловмисника у порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Йому інкримінують ч. 1, 2 ст. 307 Кримінального кодексу України, тобто збут наркотиків та психотропів. У справі триває досудове розслідування.

За скоєне затриманому загрожує до 10 років ув’язнення.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Закарпатській області.

Джерело: https://zk.npu.gov.ua/news/berehivski-politseiski-zneshkodyly-kanal-zbutu-metamfetaminu-vylucheno-partiiu-narkotovaru

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне