144981
16:04 26.062025

Гірські рятувальники надали допомогу підлітку в районі гори Петрос

Події 674

25 червня о 15:25 до Служби порятунку надійшло повідомлення, що під час проходження туристичного маршруту в районі гори Петрос 15-тирічному учаснику групи стало зле та він потребує допомоги.

За викликом до підніжжя гори Петрос виїхали гірські рятувальники села Лазещина. По прибуттю до туристичної групи з’ясувалося, що хлопець почував себе погано ще до підйому на вершину: в нього піднялась температура та спостерігались інші ознаки застуди. Пройшовши більше половини дороги він вже не міг самостійно пересуватись.

Рятувальники надали юнакові необхідну домедичну допомогу, після чого транспортували його до туристичної бази, де проживала група. Від подальшої госпіталізації підліток відмовився.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Берегові встановили тримовні таблички Закарпатського угорського університету ім. Ференца Ракоці ІІ
08:45
У день місцевого самоврядування депутати Закарпатської обласної ради прийняли низку рішень
08:30
Замах на умисне вбивство у Виноградові: поліція затримала нападника з ножем
17:26
У центрі Ужгорода сталася пожежа: загинула жінка
16:52
У Хустській громаді оголосили онлайн-конкурс різдвяного мистецтва «Різдвяна мелодія незламності – 2025»
16:36
У Виноградові вручено державні нагороди (посмертно) сім’ям загиблих Захисників
16:14
У Будапешті відкрили благодійну виставку закарпатських митців
15:55
У «Тато.хаб.Ужгород» провели лекцію для дорослих про казки
15:31
Берегівська міська рада підписала Меморандум про співпрацю з громадою-форпостом у Запоріжжі
15:05
На Закарпатті затримали 25-річного чоловіка, який майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька
14:50
Всі новини