144951
09:51 26.062025

На Закарпатті затримали трьох іноземців, які намагалися нелегально перетнути кордон зі Словаччиною

Події 1285

Поблизу держрубежу у районі села Оноківці військові затримали трьох громадян Індії, які намагалися потрапити до Словаччини поза пунктом пропуску. Іноземці зізналися, що скористалися послугами переправника, пообіцявши йому $12 000 після вдалого переходу.

Правопорушників зупинили за кількасот метрів від кордону. Один з них не мав документів, що посвідчують особу. Він назвався громадянином Індії. Інші двоє мали із собою закордонні паспорти громадян Індії.

Затримані розповіли, що тривалий час працювали на одному з будівництв у місті Львів, а потім вирішили повернутися на батьківщину. Вони не мали законних підстав для в’їзду до країн ЄС, тож вдалися до послуг переправника, який керував їхніми діями дистанційно з-за кордону. За грошову винагороду у розмірі 12000 доларів США, які чоловіки мали сплатити після вдалого перетину кордону, він надав їм маршрут руху до держрубежу. Чоловіки дісталися зі Львова у прикордоння на таксі, а далі продовжили рух пішки.

Правопорушників доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення особи та з’ясування усіх обставин їх буде притягнуто до відповідальності за спробу незаконного перетину кордону. Подальшу долю іноземців вирішить суд.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
17:58
У Сваляві платникам роз’яснили можливості Електронного кабінету ДПС
17:40
Майже рік вважався зниклим безвісти: Ужгород сьогодні прощався із захисником, 52-річним солдатом Володимиром Тарапатою
17:35
Як отримати офіцерське звання під час мобілізації: роз'яснення Міноборони
17:18
У Королеві горів гараж
15:41
На Закарпатті патрульні виявили недоліки під час весняного комісійного обстеження вулично-дорожньої мережі
15:26
Три роки вважався зниклим безвісти: у Мукачеві прощалися з Героєм Юрієм Шепою
15:11
На Тячівщині горіла надвірна споруда, будинок поруч вдалося врятувати
14:55
На Ужгородщині біля магазину загорівся легковик
14:40
В Ужгороді відбувся круглий стіл щодо захисту прав біженців та осіб без громадянства
14:25
Всі новини