144481
12:37 11.062025

На Тячівщині внаслідок ДТП травмувався 11-річний водій скутера

Події 979

Ввечері 10 червня до поліції зателефонував 64-річний житель села Нересниця. Чоловік повідомив, що в селі Добрянське сталася ДТП за участі його автомобіля та скутера. За словами заявника, унаслідок аварії постраждав водій двоколісного. Для з’ясування обставин аварії на місце виїхала слідчо-оперативна група Тячівського районного відділу поліції.

Правоохоронці встановили, що водій скутера «SPARTA», виконуючи обгін автомобіля, який рухався попереду, виїхав на зустрічну смугу. Уникаючи зіткнення з «Skoda Octavia», яка їхала назустріч, скутерист звернув на ліве узбіччя, де й сталося зіткнення між вказаними транспортними засобами.

Встановлено, що за кермом скутера перебував 11-річний житель села Добрянське. Він отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до районної лікарні. Легковиком керував 64-річний заявник. За результатами освідування — водій був тверезим.

Правоохоронці також з’ясували, що дитина керувала незареєстрованим транспортним засобом. За фактом аварії слідчі Тячівського райвідділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому тілесні ушкодження середньої тяжкості.

Також поліцейські встановлюють, за яких обставин 11-річна дитина опинилася за кермом транспортного засобу, та проводять відповідну роботу з рідними хлопчика. Досудове розслідування триває.

Поліція вкотре закликає батьків: не дозволяйте дітям сідати за кермо транспортних засобів! Нехтування елементарними правилами безпеки може мати трагічні наслідки. Бережіть життя своїх дітей.

Про це повідомляє поліція Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне