144096
12:17 29.052025

У Виноградові чоловік під час сварки вдарив ножем у шию знайомого

Події 601

27 травня уночі до поліції надійшло повідомлення від медиків про госпіталізацію до лікарні 59-річного чоловіка з ножовим пораненням шиї.

Для встановлення обставин отримання потерпілим тілесних ушкоджень за викликом одразу виїхала слідчо-оперативна група Відділення поліції №1 Берегівського районного відділу поліції.

Поліцейські з’ясували, що увечері 26 травня потерпілий у себе вдома розпивав алкогольні напої у компанії 30-річного жителя села Теково.

Згодом між чоловіками виникла сварка, у ході якої 30-річний гість схопив ножа та вдарив ним 59-річного господаря помешкання у шию, що спричинило останньому кровотечу. Згодом фігурант про інцидент розповів сусідці потерпілого, після чого жінка викликала «швидку».

Медики госпіталізували потерпілого до лікарні. Через певний час чоловік помер.

Поліцейські оперативно розшукали зловмисника, який наніс ножове поранення загиблому. Його затримали у порядку статті 208 КПК України та помістили в ізолятор тимчасового тримання.

За фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 121 Кримінального кодексу України.

Наразі фігурантові вже повідомили про підозру. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

Про це повідомляє поліція Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Молодь Перечина розчистила багаторічні хащі та облаштувала спортивний майданчик
16:59
Прокат медичних допоміжних засобів від Берегівського районного відділу Мальтійської служби допомоги
16:43
Стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»
16:29
Завдяки сучасному обладнанню в Ужгороді контролюють якість повітря
16:12
Суд обрав безальтернативний запобіжний захід закарпатці, яка у стані сп’яніння скоїла смертельну ДТП — загинув прикордонник
15:59
Школа безпеки 2.0: другий сезон завершено — підсумки піврічного проєкту для жінок і дівчат на Закарпатті
15:43
Гірські рятувальники надали допомогу двом жителям Львівщини
15:30
На Закарпатті стартує проєкт комплексної підтримки ветеранів «Повертаю себе собі»
15:11
Поліцейські Виноградова повідомили про підозру зловмисниці, причетній до жорстокого вбивства собаки
15:00
Мукачівські рятувальники ліквідували пожежу на горищі житлового будинку
13:56
Всі новини
Головне