143803
10:04 15.052025

У Перечині товариство відшкодує 14,7 млн грн за забруднення ґрунтів

Події 1472

За позовом Спеціалізованої екологічної прокуратури Закарпатської обласної прокуратури суд прийняв рішення стягнути з товариства у Перечині 14,7 млн грн. Це – збитки, завдані порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища.

Позовну заяву на захист інтересів держави прокуратура подала за результатами опрацювання матеріалів кримінального провадження, у якому службову особу обвинувачували у забрудненні або псуванні земель і службовій недбалості (ч. 1 ст. 239, ч. 2 ст. 367 КК України).

Шкода, про яку йдеться, завдана довкіллю внаслідок забруднення фенолами ґрунтів на земельній ділянці, яка перебуває у користуванні цього товариства. Площа її становить понад 4,6 га. Факт забруднення підтвердили і висновки експертних досліджень.

Варто зауважити, що фенол і його похідні є високотоксичними, мають канцерогенну дію та згубно впливають на флору і фауну.

Господарський суд Закарпатської області позовну заяву прокуратури задовольнив у повному обсязі. Набрання рішенням законної сили очікується.

Про це інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Краса спорту – у танці: в Ужгороді відбувся чемпіонат області
17:21
«Від бурі до спокою: Бетховен і Мендельсон»: концерт симфонічної музики в Ужгороді
17:18
«Ужгород» впевнено переміг, а «Вільхівці» мінімально поступилися 
16:45
На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
16:28
Про підсумки проєкту «Зелені скарби Карпат»
16:19
На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники заблокували ще 3 «ухилянтські» схеми
16:03
На Закарпатті прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету понад 8,2 млн грн несплачених підприємством податків
15:43
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засуджено водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків
15:08
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Всі новини