143417
15:40 2.052025

Чергову міну часів Другої світової війни знешкодили рятувальники

Події 1129

1 травня о 9:30 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що на вулиці Промисловій у селищі Великий Бичків Рахівського району виявлено предмет, схожий на вибухонебезпечний. На цю знахідку натрапив місцевий мешканець, який прогулювався неподалік річки.

За викликом прибули фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Вони ідентифікували боєприпас як мінометну міну калібром 82 мм часів Другої світової війни та знешкодили її у спеціально відведеному для цього місці. Також піротехніки обстежили прилеглу територію. Інших вибухонебезпечних предметів не виявили.

Рятувальники ще раз нагадують громадянам: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів не наближатися до них, не чіпати та негайно повідомляти за номерами «101» або «102».

Про це інформує Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах