143035
12:02 19.042025

На Виноградівщині сталася смертельна аварія

Події 2206

Слідчі Відділення поліції № 1 Берегівського районного відділу поліції розпочали досудове слідство за фактом смертельної аварії в селі Онок, що неподалік Виноградова. У справі буде проведено експертні дослідження.

18 квітня близько 17:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП з потерпілими у селі Онок Берегівського району. За викликом одразу виїхала слідчо-оперативна група Відділення поліції № 1 Берегівського районного відділу поліції, працівники якої провели першочергові слідчі дії та встановили попередні обставини аварії.

Зʼясувалося, що близько 17:20, 62-річний водій автомобіля «Mazda», рухаючись дорогою сполученням «Онок-Виноградів», не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу руху та зʼїхав у кювет, де авто перекинулося. Від отриманих травм водій загинув на місці аварії.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до смерті людини, слідчі поліції Виноградова внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Автомобіль поміщено на арештмайданчик, а у справі призначать експертні дослідження для встановлення усіх обʼєктивних обставин ДТП. Слідство у справі триває.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
«Змінюймо наше місто разом»: екоконкурс
16:51
В Ужгороді для ромських родин відбулася інформаційна зустріч із сімейним лікарем
16:32
На Красії травму отримав лижник з Волині
16:13
Суд на Закарпатті визнав протиправною відмову у звільненні військового для догляду за дружиною з інвалідністю I групи
15:59
Фінансовий контроль: понад 75% перевірених у січні на Закарпатті закупівель мали ознаки порушень
15:55
В Ужгороді виявили водія, який керував автомобілем без права керування та з ознаками наркотичного сп’яніння
15:43
На Закарпатті повідомили про підозру голові сільради, який із спільником заволоділи землею та намагались легалізувати її походження
15:26
Лютневі зміни в Україні: нові виплати, правила бронювання та соціальні рішення
15:12
АІ для життя: жінок в Ужгороді вчать користуватися штучним інтелектом
14:59
У Тячівському районі виявлено та припинено діяльність нелегальної автозаправної станції
14:43
Всі новини