
На Ужгородщині шукали 8-річного хлопчика, який заблукав у лісі
17 квітня близько 18-ої години до поліції зателефонував схвильований 45-річний мешканець села Пацканьово Ужгородського району та повідомив, що кілька годин тому його 8-річний син пішов на прогулянку із собакою та не повернувся додому. Чоловік додав, що шукав дитину самостійно, але це не дало результатів.


На пошуки дитини негайно вирушили співробітники Відділу поліції № 1 Ужгородського райуправління, кінологи зі службовими собаками, рятувальники, а також небайдужі мешканці населеного пункту та прилеглих сіл.
У результаті пошукових заходів, які тривали 5 годин, малолітнього хлопчика знайшли поблизу кладовища, за 2 кілометри від його місця проживання.
Дитину цілою та неушкодженою повернули батькові — його життю та здоров’ю нічого не загрожує.
Про це інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області.

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися