142035
13:00 13.032025

На Закарпатті затримали двох наркоторговців

Події 453

У ході оперативної роботи співробітники поліції встановили двох осіб, мешканців Берегівського та Хустського районів, причетних до збуту наркотиків.

Про це повідомляє поліція Закарпатської області.

Діючи за попередньою змовою, чоловіки продавали місцевим жителям амфетамін. Оперативникам вдалося їх затримати одразу після зустрічі з черговим клієнтом, під час якої зловмисники передали наркотичну речовину та отримали взамін грошові кошти.

27-ми та 46-річного зловмисників слідчі затримали у порядку статті 208 КПК України. З місця події було вилучено всі речові доказ.

В поліції, за процесуального керівництва Хустської окружної прокуратури, дії затриманих кваліфіковано за ч. 1, 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.

За торгівлю наркотиками фігурантам загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах