14138
18:07 5.122016

Розбірки ужгородців неабияк зацікавили полісменів

Події 2330

У суботу 3 грудня близько 10-ї ранку екіпаж ужгородських патрульних отримав повідомлення про нанесення тілесних ушкоджень на вулиці Оноківській.

photo_2016-12-05_09-14-08

Прибувши на місце пригоди поліцейські з’ясували, що за адресою виклику заявник разом із дружиною винаймають помешкання. 3 грудня власниця будинку разом із своїми синами прийшла до орендарів із вимогою негайно залишити приміщення при цьому виштовхуючи мешканців та наносячи їм удари. В наслідок таких дій заявник та його товариш, який на момент події також перебував у приміщенні, отримали тілесні ушкодження.

Патрульні викликали на місце події швидку та слідчо-оперативну групу. Після освідування заявника на стан алкогольного сп’яніння, патрульні запросили його в Ужгородський відділ поліції для написання заяви.

Також під час перебування у квартирі заявника патрульні помітили підозрілі предмети. Наразі слідчими перевіряється причетність орендарів до крадіжок у місті.

Нагадуємо, погроза вбивством або замах на людське життя та здоров’я є кримінальним правопорушенням. Пам’ятайте про відповідальність!

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини