141326
17:45 18.022025

На Закарпатті загинула жінка під час пожежі

Події 900

Сьогодні о 08:04 на вулиці Центральній у селі Монастирець, Хустського району спалахнула пожежа в житловому будинку. Вогонь першим помітив сусід, який одразу викликав рятувальників. Місцеві жителі намагалися загасити полум’я водою та винесли газовий балон, запобігши вибуху.

Вогнеборці 14-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Хуст оперативно прибули на місце. Пожежа охопила покрівлю літньої кухні та перекриття, але рятувальники не дали їй поширитися на інші будівлі.

О 08:35 загоряння локалізували, а о 09:01 – повністю ліквідували. На жаль, у будинку виявили тіло 74-річної власниці. Причина загоряння та сума збитків встановлюються, адже вогонь встиг знищити крівлю літньої кухні та перекриття на площі 50 кв. м.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Карпатах – сніголавинна небезпека
17:00
На Закарпатті запустять новий пункт пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош»
16:37
Закарпатський угорський ліцей проводить дні відкритих дверей
16:02
Батівська гімназія Батівської селищної ради Берегівського району отримає рекомендації для вдосконалення освітньої діяльності
15:46
Тренери із США провели для закарпатських поліцейських тренінг з тактичної медицини
15:31
Мукачево прощатиметься із загиблим Героєм
15:16
Під час пожежі у вантажному автомобілі постраждав чоловік в Ужгороді
14:54
В Ужгороді відбулися традиційні змагання «Веселі старти»
14:41
Держпродспоживслужба відновила контроль за цінами на лікарські засоби в аптечних закладах Закарпаття
14:18
Студенти УжНУ побували на екскурсії в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області
14:04
Всі новини