140660
17:12 28.012025

На Закарпатті судитимуть чоловіка, який на замовлення підпалював автомобілі військових і волонтерів

Події 1442

Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо жителя Ужгорода за фактами перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період, а також умисного знищення майна шляхом підпалу у складі групи осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 114-1, ч. 2 ст. 194 КК України).

Слідством встановлено, що 22-річний чоловік у Telegram погодився на пропозицію замовника за грошову винагороду здійснювати підпали військових авто.

На виконання цього завдання він протягом вересня минулого року здійснив підпали трьох автомобілів. Вони належали військовослужбовця ЗСУ та місцевому підрозділу Товариства Червоного Хреста.

Згодом правоохоронці викрили підпалювача під час виконання чергового завдання в Ужгороді. Використовуючи легкозаймисту суміш, він планував спалити ще один військовий транспортний засіб – мікроавтобус. Обіцяна винагорода за це становила 1000 доларів США, однак жодних коштів ні за цей, ні за попередні підпали він не одержав.

Чоловіка затримали безпосередньо під час вчинення злочину. Відтоді за клопотанням сторони обвинувачення він перебуває під вартою без права на заставу.

Досудове розслідування здійснювало Управління СБУ в Закарпатській області за оперативного супроводу підрозділів Нацполіції Закарпаття. Наразі спільників обвинуваченого встановлюють в межах окремого провадження.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Краса спорту – у танці: в Ужгороді відбувся чемпіонат області
17:21
«Від бурі до спокою: Бетховен і Мендельсон»: концерт симфонічної музики в Ужгороді
17:18
«Ужгород» впевнено переміг, а «Вільхівці» мінімально поступилися 
16:45
На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
16:28
Про підсумки проєкту «Зелені скарби Карпат»
16:19
На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники заблокували ще 3 «ухилянтські» схеми
16:03
На Закарпатті прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету понад 8,2 млн грн несплачених підприємством податків
15:43
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засуджено водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків
15:08
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Всі новини