140185
11:25 14.012025

У Хусті під час пожежі загинула жінка

Події 1808

Перша пожежа з трагічними наслідками від початку 2025 року трапилась на Закарпатті.

Вчора мешканці вулиці Куцина, що в місті Хуст побачили стовпи диму, що виривалися з вікон сусідського житлового будинку. Про це, вони негайно повідомили до Служби порятунку за номером 101.

Вогнеборці, що прибули за викликом, провели розвідку пожежі та виявили в одній з кімнат тіло 51-річної власниці. Вогонь швидко локалізували на площі 1 кв.м, не давши йому поширитися на решту будівлі. Імовірною причиною пожежі є необережне поводження з вогнем під час паління.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло майже 32 млн грн туристичного збору у 2025 році
19:20
В Ужгороді попрощалися із військовим Олексієм Бриньком
18:45
Уряд підвищує мінімальні пенсійні виплати для родин загиблих і зниклих безвісти захисників та захисниць
18:22
Кілька вулиць Ужгорода будуть без вуличного освітлення
18:06
В Ужгороді відбулися змагання з гандболу
17:20
Відбулося пленарне засідання сорок першої сесії Тячівської міської ради восьмого скликання
16:28
У територіальному управлінні Служби судової охорони у Закарпатській області відбулося навчальне заняття з безпеки дорожнього руху
16:07
Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
15:53
В УжНУ шукали кращі форми та практики транскордонного співробітництва в країнах Вишеградської четвірки
15:35
На Закарпатті провели перші змагання зі спортивного більярду
15:10
Всі новини