13922
21:43 30.112016

У прокуратурі Закарпатської області відбулись урочистості з нагоди професійного свята

Події 2392

Сьогодні, у переддень дня працівників прокуратури України, який відзначають 1 грудня, в прокуратурі Закарпатської області відбулися урочистості з нагоди професійного свята.

img_36782

Привітати прокурорів прийшли перші особи Закарпаття: голова облдержадміністрації Геннадій Москаль, перший заступник голови обласної ради Йосип Борто, керівники правоохоронних, судових та державних органів регіону.

Відкриваючи зібрання, виконувач обов`язків прокурора Закарпатської області Андрій Манькут наголосив, що: «Ми живемо у непрості часи, часи змін та реорганізацій. Впевнений, що ми здолаємо історичні виклики, які постали перед Україною. Дамо достойну відповідь як зовнішній агресії, так і внутрішньому ворогу, ім’я якому – корупція.»

Як і у всій державі, у прокуратурі сьогодні продовжуються зміни. Це новий етап розвитку і нова сторінка в історії прокуратури.

Незважаючи на усі труднощі органи прокуратури України та зокрема Закарпаття, виконують свої обов’язки професійно з повною відповідальністю і самовіддачею, чесно і віддано служать народу України.

За вагомі досягнення у роботі, ініціативу, оперативність в роботі та з нагоди професійного свята працівників прокуратури нагороджено грамотами та подяками від Обласної державної адміністрації, обласної ради, держприкордонслужби.

До дня працівників прокуратури України було відзначено нагородами і подяками Генерального прокурора України та прокурора області співробітників, які проявили свої професійні якості та сумлінно виконували свої обов`язки.

Закриваючи урочисте святкування голова спілки ветеранів органів прокуратури Закарпатської області Олександр Бондаренко, виступив з вітаннями та напутнім словом для молодих прокурорів, які по продовжать боротьбу з корупцією, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Бюджет Закарпаття: стійкість сьогодення і рішення на завтра
09:03
У Перечинському дитсадку «Теремок» панує чарівна різдвяно-новорічна атмосфера
08:40
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
Всі новини
Головне