138755
09:22 18.112024

На Тячівщині повідомили про загибель захисника, якого вважали безвісти зниклим

Події 865

З глибоким сумом повідомляємо про загибель військовослужбовця Савули Івана Михайловича, 1988 року народження. Іван Савула був призваний на військову службу 6 квітня цього року. Служив у військовій частині А4123. Тривалий час бійця вважали зниклим безвісти. Днями встановили, що Іван Михайлович загинув 8 червня 2024 року в районі населеного пункта Терни Краматорського району Донецької області під час виконання бойового завдання.

Його відданість Батьківщині, мужність і сміливість назавжди залишаться прикладом для кожного з нас. Втрата такого воїна є великою трагедією для нашої громади.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям і всім, хто знав і любив Івана Михайловича. Ми поділяємо ваш біль і схиляємо голови перед його подвигом.

Світла пам’ять про Героя житиме в наших серцях.

Вічна слава Герою України!

Про це повідомляє Дубівська селищна територіальна громада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Вогнеборці Мукачева запобігли знищенню житлового будинку
18:32
Рахівські рятувальники відшукали заблукалу в горах туристку
18:15
Тисяча сімей отримали продуктові набори від Угорської Екуменічної Служби Допомоги
18:09
У новостворених експертних командах немає жодного працівника колишньої МСЕК
17:55
В Ужгороді виявили та притягнули до відповідальності водіїв, які вирішили «розважитись»
17:42
«Школа безпеки для жінок та дівчат» стартувала на Закарпатті
17:31
Українські та румунські прикордонники разом з медиками дістали з прірви непритомну людину
17:22
Протягом 2024 року закарпатські платники податків сплатили до місцевих бюджетів понад 9 млрд гривень
15:48
На Закарпатті заблокували незаконний канал ввезення авто під виглядом гуманітарної допомоги для ЗСУ
15:28
На війні з росією поліг Денис Култигін з Ужгородщини
14:33
Всі новини