13815
11:37 29.112016

Ужгородець залишився без грошей і без закордонного автомобіля

Події 2257

1795179Співробітники кримінальної поліції Ужгородського відділу поліції встановили особу та розшукали чоловіка, який підозрюється в шахрайстві

До правоохоронців звернувся 37-річний ужгородець, який повідомив, що у нього взяли гроші за послугу, яку так і не надали. Працівники кримінальної поліції встановили, що 32-річний ужгородець пообіцяв знайомому привезти з-за кордону автомобіль. Після отримання грошей, чоловік просто зник і не виходив на зв’язок з потерпілим.

Співробітники кримінальної поліції Ужгородського відділу поліції встановили особу та розшукали шахрая, вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу щодо нього.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України, тобто заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою. Таке правопорушення карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Берегівщині сталася ДТП, в якій загинув водій легковика
10:44
В Ужгороді завершився опалювальний період
10:41
На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу автомобіля
10:24
Вчителі англійської мови Мукачівської громади завершили навчання за програмою ENCOURSE
10:01
Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
09:46
В Ужгороді – тимчасове ускладнення проїзду на перехресті вулиць Л. Українки та Дайки
09:23
Знання і відданість – урочисте засідання сенату Закарпатського угорського університету ім. Ф. Ракоці ІІ
09:00
На Ужгородщині чоловік під час огородніх робіт виявив міну часів Другої світової війни
08:45
Чемпіонат Закарпаття з комбату самозахисту ІСО зібрав 270 учасників
08:30
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
Всі новини