137737
11:11 12.102024

Рятувальники Закарпаття провели пожежно-профілактичні відпрацювання у п'яти населених пунктах

Події 1930

Неветленфолу, Ботар, Вилок, Шаланки та Дубове — саме тут сьогодні фахівці ДСНС провели пожежно-профілактичні відпрацювання під час яких ознайомили жителів Берегівщини та Тячівщини з правилами безпеки.
Нагадували про актуальне – заходи під час опалювального сезону, правила користування електро- газовим та пічним обладнанням та іншими теплогенерючими установками. Звернули увагу й на правилах безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, зокрема нагадали про те, що під час виявлення чогось зовні схожого на боєприпас варто позначити місце знахідки чи запам’ятати його gps-координати, відійти на безпечну відстань та зателефонувати до Служби порятунку.
Аби громадяни запам’ятали, а вдома ще раз повторили їхні лекції – кожен отримав листівку з правилами протимінної та пожежної безпеки. А для людей категорії 60+ – газета “Палаючі новини”, де можна не лише розгадати безпековий кросворд, а й прочитати про усе що допоможе уникнути біді, інформує ДСНС Закарпаття.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Тячівщині горіла надвірна споруда, будинок поруч вдалося врятувати
14:55
На Ужгородщині біля магазину загорівся легковик
14:40
В Ужгороді відбувся круглий стіл щодо захисту прав біженців та осіб без громадянства
14:25
Про виставку робіт художниці Людмили Корж-Радько та скульптора Богдана Коржа
14:10
Лісову пожежу неподалік Воловця – локалізували
13:07
Понад 2,6 млн грн шкоди довкіллю: суд зобов’язав нацпарк на Закарпатті відшкодувати збитки за незаконну вирубку лісу
12:51
Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно жительці Рокосова
12:28
Міжнародна науково-практична конференція до 90-річчя від дня народження Миколи Мушинки
12:05
Завтра, 8 травня, в Ужгороді прощатимуться із захисником Павлом Ференсом
11:46
На Закарпатті викрили схему поборів за працевлаштування до державної установи: підозру отримав посадовець Держекоінспекції
11:22
Всі новини