137520
16:48 5.102024

На Перечинщині сталася пожежа на території Євангельської церкви

Події 1702

Надранок рятувальники Перечина виїхали у село Порошково Закарпатської області, де на території Євангельської церкви виникла пожежа.

Загорання трапилось в котельні, звідки перекинулось на гараж.

Першими пожежу помітили члени релігійної громади та встигли вигнати зсередини автомобіль Mercedes-Benz Sprinter, після цього вони зателефонували на лінію 101.

Вогонь міг перекинутися на іншу будівлю, яка знаходилась неподалік від осередку пожежі.

Невдовзі на місці працювали вогнеборці м. Перечин. Ліквідація на площі 135 кв. м тривала близько трьох годин. Серед знищеного – оздоблення приміщення котельні та гаражу, а також речі повсякденного вжитку. Решта будівель громади не постраждала.

Причину, а також суму завданої матеріальної шкоди встановлюють правоохоронці.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне