136673
18:18 3.092024

На Закарпатті за матеріалами СБУ судитимуть зрадника, який добровільно перейшов на бік окупантів

Події 1764

Слідчі СБУ в Закарпатській області скерували до суду справу чергового зрадника, який у воєнний стан добровільно перейшов на бік ворога та прислужував агресорам в Енергодарі.

Встановлено, що завідувач пологовим будинком з перших днів повномасштабного вторгнення сприяв російським загарбникам у становленні окупаційного режиму в Енергодарі та формуванні в місті незаконних структур за взірцем та «традиціями» рф.

За підтримку агресії рф проти України «асвабадітєлі» призначили зрадника головним лікарем так званого бюджетного державного закладу охорони здоров’я «Энергодарская специализированная медико-санитарная часть». Через кілька місяців окупанти понизили його до так званого заступника головного лікаря з питань інтеграції. На цій посаді зрадник охоче виконував роль рупора кремлівських пропагандистів і роздавав «правильні» інтерв’ю про дії агресорів в Україні російським телеканалам.

За державну зраду, вчинену в умовах воєнного стану, слідчі СБУ в Закарпатській області заочно повідомили фігуранту про підозру за ч.2 ст.111 Кримінального кодексу України. Зраднику загрожує довічне ув’язнення.

Вживаються комплексні заходи для притягнення зловмисника до відповідальності.

Документування злочину здійснювали слідчі СБУ в Закарпатській області за матеріалами СБУ в Запорізькій області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба СБУ в Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне