133354
11:35 2.062024

На Ужгородщині зловмисник пограбував місцевих жителів у їхньому будинку

Події 1591

Співробітники Відділу поліції №1 Ужгородського районного управління поліції за “гарячими слідами” затримали 34-річного мешканця села Оноківці, який проник до будинку місцевих жителів, погрожував їм газовим балончиком та привласнив побутові речі. Фігуранта помістили в ізолятор тимчасового тримання.

31 травня на гарячу лінію “102” звернувся 33-річний мешканець села Оноківці Ужгородського району і розповів, що до будинку, де він проживає, увійшов невідомий чоловік та виприснув в обличчя заявнику вміст газового балончика, після чого викрав з помешкання побутові речі.

На місце події одразу ж прибула слідчо-оперативна група поліцїі та експекрти-криміналісти Головного управління Нацоінальної поліцїі в Закарпатській області.

Правоохоронці провели всі необдіхні першочергові слідчі дії та встановили, що причетним до злочину є 34-річний мешканець села Оноківці. Близько 18:34 фігурант проник у дворогосподарство, де знаходились 43-річна, 41-річний, 33-річний жителі будинку та їх 17-річний знайомий. Зловмисник виприснув вміст газового балончика і, поки потерпілі знаходились у вразливому стані, скористався моментом – проник до приміщення будинку та викрав побутові речі.

Оперативники відділу поліції №1 Ужгородського районного управління поліції провели ряд пошукових заходів та по «гарячих слідах» затримали грабіжника і помістили в ізолятор тимчасового тримання.

За фактом грабежу, вчиненого в умовах воєнного стану, у поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України. Затриманому загрожує позбавлення волі на строк до 10 років. Слідство у справі триває.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне