133111
11:21 24.052024

На Закарпатті через ревнощі вбили жінку

Події 3149

Поліція Іршави розпочала досудове розслідування за фактом умисного вбивства 53-річної жительки села Довге. Підозрюваного у скоєнні злочину затримали. Йому загрожує до 15 років ув’язнення.

Ввечері 23 травня до поліції зателефонувала 28-річна закарпатка та повідомила, що чує крики своєї матері, яка перебуває у будинку односельця. Заявниця телефонувала з села Довге Хустського району.

За викликом негайно виїхав наряд групи реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група Відділення поліції №1 Хустського РУП.

На місці події поліцейські виявили мертвою, з явними ознаками насильницької смерті, 53-річну мати заявниці. Також одразу на місці співробітники групи реагування патрульної поліції затримали і ймовірного підозрюваного у вбивстві.

Слідчі, за участі спеціалістів відділу криміналістичного забезпечення Головного управління поліції області, оглянули місце злочину та вилучили ряд речових доказів.

В подальшому, спільно зі співробітниками кримінальної поліції, вдалося встановити детальні обставини: події відбувалися в помешканні спільного знайомого потерпілої та зловмисника. Там між чоловіком та жінкою на фоні ревнощів виникла сварка, у ході якої фігурант, перебуваючи у стані сп’яніння, наніс своїй співмешканці більше 8 ножових поранень. Від отриманих травм жінка померла.

50-річний підозрюваний – уродженець Лисичанська Луганської області, який 20 років свого життя відбував покарання за скоєння різного роду злочинів. Три місяці тому зловмисника засудили за майнові злочини до 5 років позбавлення волі, однак суд звільнив його від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік.

Затриманий у скоєному зізнався. Його помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчі кваліфікували його дії за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України, тобто умисне вбивство. За скоєне йому загрожує до 15 років позбавлення волі. Слідство триває.

Про це інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
З початку 2026 року місцеві бюджети Закарпаття отримали понад 4 млрд грн податків
20:25
Міжнародний день музеїв в ужгородському скансені
20:15
Досвід, що працює: близько 400 закарпатців у віці 60+ знайшли роботу цьогоріч
18:59
В Ужгороді податківці нагадують про сплату майнових податків та актуалізацію особистих даних
18:11
На Закарпатті податкова служба посилює контроль за обігом пального: за результатами перевірок застосовано 4 млн грн штрафних санкцій
17:50
Ужгородський скансен запрошує на майстерку з гончарства
17:44
Закарпатську виноробню визнали Брендом – візитівкою країни на міжнародній премії Wine Travel Awards
17:35
В Ужгороді відбувся обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей-2026»
17:08
Військова служба і навчання: умови надання відпустки у зв’язку з навчанням
17:05
Транспортні перевезення в Закарпатській області
16:57
Всі новини